Sipariş Koşulları

1) Arabadan parçaya gidilerek bulunan bazı parçaların arabaya tam uygun olması için şasi numarası sorgulanarak kontrol edilmesi gerekebilir. Ürününüzün yanlış olmaması için sipariş vermeden önce lütfen Satış Personelimizle iletişime geçiniz.
 
2) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Akbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
 
3) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 1-4 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
Lütfen dikkat ediniz!
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Kapat